Tir z jabłkami „wylądował” w rowie (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Ponad dwie godziny brzozowscy policjanci pracowali na drodze wojewódzkiej nr 884 w Domaradzu, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący volvo z naczepą, przewożąc jabłka, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 16.30 na drodze wojewódzkiej nr 884 w Domaradzu. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni mieszkaniec Dębna, kierując ciężarowym volvo z naczepą, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. W efekcie jego pojazd znalazł się całkowicie poza drogą. Ciężarówka przewoziła jabłka.

W wyniku tego zdarzenia 27-letni kierowca volvo doznał obrażeń. Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala gdzie lekarze udzieli mu pomocy medycznej. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego. Był trzeźwy.

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 884 w Domaradzu trwały ponad dwie godziny. Policjanci za spowodowanie tego zdarzenia ukarali 27-latka mandatem karnym.

KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."