AKTUALIZACJA: Tragedia przy ul. Okulickiego w Sanoku. Nie żyje 31 – letni mężczyzna. Brat zabił brata?

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj o godzinie 10:02 Policja w Sanoku otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który prawdopodobnie został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że doszło do awantury pomiędzy braćmi, podczas której 28 – latek zadał cios nożem starszemu o 3 lata bratu.

Zraniony został przewieziony do szpitala w Sanoku, ale jego życia nie udało się uratować. Napastnik miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

- Do zdarzenia doszło w Sanoku przy ul. Okulickiego, najprawdopodobniej w jednym z mieszkań. Otrzymaliśmy zgłoszenie od dyspozytora pogotowia ratunkowego. Policjanci udali się na miejsce zdarzenia i z ich wstępnych ustaleń wynika, że doszło do awantury pomiędzy braćmi. 28 – letni mieszkaniec powiatu sanockiego ugodził nożem w klatkę piersiową starszego brata. Niestety, zraniony mężczyzna zmarł – relacjonuje mł. asp. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Na miejscu pracują policjanci wraz z prokuratorem – dodaje mł. asp. Anna Oleniacz.

źródło: red. / KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."