tvPodkarpacie: To ten człowiek napadł na bank PBS w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Policjanci poszukują sprawcy napadu na placówkę jednego z rzeszowskich banków. Nieznany mężczyzna posługując się przedmiotem przypominającym broń zastraszył kasjerkę, zrabował pewną kwotę pieniędzy i uciekł z placówki. W chwili obecnej trwają poszukiwania zbiegłego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 16.45. W placówce jednego z rzeszowskich banków w rejonie hali targowej nieznany mężczyzna wykorzystując przedmiot przypominający broń zastraszył kasjerkę i zarządzał wydania pieniędzy. Po ich otrzymaniu mężczyzna pospiesznie opuścił bank. W chwili obecnej policjanci prowadzą intensywne czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Na miejscu zdarzenia policyjni technicy zabezpieczają ślady. Sprawdzane są zapisy z monitoringu i ustalani świadkowie zdarzenia.

Na zdjęcia prezentujemy wizerunek sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z dyżurnym rzeszowskiej komendy nr tel.: 17 858 3310 lub 997.

KWP RZESZÓW

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."