Twierdził, że biały proszek pomaga mu w ćwiczeniach. To była amfetamina

LESKO / PODKARPACIE. Podczas kontroli osób spożywających alkohol w miejscu publicznym policjanci znaleźli narkotyki przy 24-letnim mieszkańcu Leska. Mężczyzna twierdził, że strunowe woreczki zawierają środki wspomagające rozwój tężyzny fizycznej, gdyż bardzo dużo ćwiczy. Policjanci udowodnili mu, że owym środkiem jest amfetamina.


W środę około południa policjanci służby patrolowej pełniący służbę na terenie Leska podjęli interwencję wobec osób spożywających alkohol w miejscu publicznym, tj. na ulicy Źródlanej. Dwóm dziewczętom w wieku 16 i 17 lat towarzyszył 24-letni mieszkaniec Leska. Podczas kontroli w dłoni mężczyzny policjanci zobaczyli strunowy woreczek z zawartością białego proszku. Trzy takie same torebki znaleźli w jego kieszeni. Mężczyzna twierdził, że biały proszek jest środkiem pomagającym mu w ćwiczeniach fizycznych. Jednak policyjne testery wykazały, że w rzeczywistości jest to amfetamina.

24-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Lesku.

KPP Lesko
foto: archiwum KWP

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."