Utrudnienia drogowe w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. W związku z pracami remontowymi, prowadzonymi na moście Olchowieckim w Sanoku przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, w najbliższy weekend będą utrudnienia.

W sobotę 25 maja br. most zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego i pieszego od północy do godz. 14, tak samo będzie w niedzielę 26 maja, w identycznych godzinach. Miasto wyznaczyło objazd – tylko dla samochodów osobowych – przez ośrodek wypoczynkowy „Sosenki”. Przejazd tamtędy będzie wahadłowy, dlatego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do uwag i dyspozycji kierujących na miejscu ruchem strażników miejskich.

Również komunikacja miejska w tych dniach i w tych godzinach będzie kursowała na zmienionej trasie.

Linia nr 4 będzie kursowała z Sanoczka przez Śródmieście do ul. Lwowskiej bez zmian. Natomiast od ul. Lwowskiej przez ul. Bony – Mickiewicza – Białogórską – most Białogórski – Rybickiego – Sosenki-Witkiewicza –Przemyską i dalszą trasą bez zmian.

Linia nr 3 będzie kursowała na trasie ul. Reymonta – Lwowska – Jagiellońska – Kościuszki – Rymanowska –Dmowskiego – Staszica – Traugutta – Jana Pawła II – Białogórska – most Białogórski, a następnie przez Sosenki i Witkiewicza do dzielnicy Olchowce.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Sanoka

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."