Utrudnienia drogowe w Sanoku

22-05-2013

SANOK / PODKARPACIE. W związku z pracami remontowymi, prowadzonymi na moście Olchowieckim w Sanoku przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, w najbliższy weekend będą utrudnienia.

W sobotę 25 maja br. most zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego i pieszego od północy do godz. 14, tak samo będzie w niedzielę 26 maja, w identycznych godzinach. Miasto wyznaczyło objazd – tylko dla samochodów osobowych – przez ośrodek wypoczynkowy „Sosenki”. Przejazd tamtędy będzie wahadłowy, dlatego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do uwag i dyspozycji kierujących na miejscu ruchem strażników miejskich.

Również komunikacja miejska w tych dniach i w tych godzinach będzie kursowała na zmienionej trasie.

Linia nr 4 będzie kursowała z Sanoczka przez Śródmieście do ul. Lwowskiej bez zmian. Natomiast od ul. Lwowskiej przez ul. Bony – Mickiewicza – Białogórską – most Białogórski – Rybickiego – Sosenki-Witkiewicza –Przemyską i dalszą trasą bez zmian.

Linia nr 3 będzie kursowała na trasie ul. Reymonta – Lwowska – Jagiellońska – Kościuszki – Rymanowska –Dmowskiego – Staszica – Traugutta – Jana Pawła II – Białogórska – most Białogórski, a następnie przez Sosenki i Witkiewicza do dzielnicy Olchowce.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Sanoka

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.