Utrudnienia na ul. Jagiellońskiej. Czynny tylko jeden pas (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy sygnał od zaniepokojonego kierowcy, który zauważył utrudnienia na ul. Jagiellońskiej w Sanoku. Ruch odbywa się tam jednym pasem. Nie ma możliwości wjazdu na ul. Jagiellońską od strony ul. Kolejowej. – Są to maksymalnie dwugodzinne zamknięcia – czytamy w komunikacie wykonawcy prac, przekazanym przez Starostwo Powiatowe.

Są to maksymalnie dwugodzinne zamknięcia, których wymagają prowadzone prace. Zamknięcia zostały uzgodnione z MPK, aby nie paraliżować transportu zbiorowego. Nie przekazujemy oficjalnej informacji, ponieważ trudno określić dokładne godziny prowadzenia robót w obrębie poszczególnych skrzyżowań. Dokładamy starań by wszelkie prace w zakresie jezdni zakończyć w tym tygodniu łącznie z malowaniem oznakowania poziomego. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość – informuje STRABAG Sp. z o.o.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."