AKTUALIZACJA: Czołowe zderzenie na ul. Białogórskiej w Sanoku. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego z udziałem dwóch volkswagenów. W wyniku zderzenia czołowego do szpitala przewieziono dwóch pasażerów. Jedna osoba z podejrzeniem urazu kręgosłupa pozostała na obserwacji.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 14. w Sanoku na ul. Białogórskiej. Z ustaleń poczynionych na miejscu wynika, że kierujący Volkswagenem Polo, 52-letni mieszkaniec powiatu sanockiego na łuku drogi zaczął hamować, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Transporterem, kierowanym przez 34-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego.

W wyniku zderzenia obrażeń doznała 28-letnia pasażerka busa oraz 21-letni pasażer volkswagena Polo. Kobieta z podejrzeniem urazu kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego pozostała w szpitalu na obserwacji.

Kierujący byli trzeźwi.

W tej sprawie policjanci z sanockiej komendy prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnić dokładne okoliczności wypadku.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."