W noc sylwestrową uszkodził radiowóz

02-01-2013

SANOK/ PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn uczestniczących w bójce. Podczas odwożenia ich do miejsca zamieszkania jeden z zatrzymanych uszkodził szybę znajdującą się wewnątrz radiowozu. Sprawca usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia.

Policja

Policja

Patrol Policji interweniował w noc sylwestrową kilkanaście minut po godz. 2. na ul. Jagiellońskiej w Sanoku w związku ze zgłoszeniem dotyczącym bójki. W trakcie dojazdu na miejsce funkcjonariusze zauważyli grupę awanturujących się osób. Na widok radiowozu dwaj mężczyźni rozpoczęli ucieczkę. Natychmiast zostali zatrzymani.

Uciekającymi okazali się dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 19 lat. Po zbadaniu ich stanu trzeźwości okazało, się że w organizmach mają  blisko 2 promile alkoholu każdy. Udzielono im pomocy medycznej, a następnie postanowiono odwieźć do miejsc zamieszkania. W trakcie transportu jeden z 19-latków kilkakrotnie uderzył ręką w pleksę znajdującą się wewnątrz radiowozu, powodując jej pęknięcie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia stosownych wyjaśnień.

 

Wczoraj przedstawiono mu  zarzut  uszkodzenia mienia. Za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

 

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.