UWAGA KIEROWCY DZIŚ: Ulice Jagiellońska i Kościuszki w Sanoku będą całkowicie zamknięte

SANOK / PODKARPACIE. Starosta sanocki Sebastian Niżnik informuje w związku z trwającymi robotami budowlanymi o całkowitym zamknięciu w dniu 21.11.2013 r. dla ruchu pojazdów ulicy Jagiellońskiej oraz Kościuszki, ze względu na planowane wykonanie warstwy ścieralnej jednocześnie na całej szerokości jezdni – do odwołania.

 

Zakaz ruchu dotyczy również autobusów komunikacji miejskiej. Wznowienie ruchu na ulicy Jagiellońskiej do skrzyżowania z ul. Podgórze nastąpi  o godz. 13.00. Utrudnienia na ul. Kościuszki potrwają do godzin wieczornych.

Kierowcy proszeni są o nie pozostawianie samochodów w obrębie jezdni oraz chodników.
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zakładane terminy mogą ulec zmianie, o czym na bieżąco będziemy informować.

Uczestnicy ruchu proszeni są o przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z realizowaną inwestycją.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."