Włamał się do szpitalnego pojemnika z ochraniaczami na obuwie

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci w wyniku pościgu zatrzymali mężczyznę, który włamał się do pojemników z ochraniaczami na obuwie znajdujących się na terenie szpitala. Gdy usiłował włamać się do kolejnego, został spłoszony przez pracownika szpitala. Sprawca usłyszał już zarzuty.

W nocy z 2/3 marca pracownik szpitala ujawnił ślady włamania do automatu z jednorazowymi ochraniaczami na obuwie. Sprawca uszkodził zasobnik z pieniędzmi i ukradł 30 zł. Drugi pojemnik został wyrwany z mocowań i przeniesiony w inne miejsce na terenie szpitala.

Przedwczoraj, kwadrans przed północą złodziej usiłował włamać się do kolejnego pojemnika. W trakcie odkręcania śrub mocujących został spłoszony przez pracownika szpitala, który natychmiast o tym fakcie zawiadomił Policję.

Funkcjonariusze ruszyli w pościg, po kilkunastu minutach ujęli 33-letniego mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi włamywacza. Jego wyjaśnienia nie były logiczne, a badanie alkomatem wykazało, że ma w ogranizmie 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

Wczoraj 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego usłyszał zarzuty. Udowodniono mu dokonanie kradzieży z włamania oraz usiłowania włamania. Straty jakie spowodował sprawca obecnie są szacowane. Wiadomo, że wartość jednego pojemnika to około 1350 zł.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."