Własnoręcznie wykonany kubek pamiątką z pobytu w Bieszczadach (ZDJĘCIA)

CZARNA / BIESZCZADY. Przed nami „długi” weekend. Dla wszystkich, którzy wybierają się w Bieszczady mamy propozycję. Jeśli chcecie Państwo spędzić miło czas i własnoręcznie wykonać własny, jedyny w swoim rodzaju kubek, zapraszamy do Galerii Barak do Czarnej.

Każda z odwiedzających galerię osób, będzie mogła zapoznać się z technologią wykonywania kubków i innych wyrobów ceramicznych, a nawet spróbować własnoręcznie wykonać taki kubek. Kubek po wypaleniu w temperaturze 1230 st. C, będzie można normalnie użytkować.

Na pewno taki własnoręcznie wykonany kubek będzie sympatyczna pamiątką z pobytu w Bieszczadach lub wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby.

Warsztaty w sezonie letnim (maj – październik) organizujemy codziennie. Wystarczy skontaktować się z nami dzień przed planowanym przyjazdem: Róża – tel. 603 992 119, Krzysztof – tel. 605 055 454. Warsztaty odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00.

źródło: materiały nadesłane

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."