Woźnica zaprzęgu konnego spowodował kolizję

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. W rowie zakończył swoją podróż 20-letni kierowca audi A6, któremu drogę zajechał zaprzęgiem konnym 37-letni mieszkaniec Manasterca. Jak ustalili policjanci, woźnica wyjechał z prywatnej posesji na drogę publiczną prosto pod nadjeżdżający pojazd.

}Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 16.00 w Manastercu. Jak ustalili policjanci, 37-letni mieszkaniec tej wioski, wyjechał zaprzęgiem konnym na drogę publiczną, nie ustępując pierwszeństwa jadącemu nią kierowcy audi A6. 20-letni kierowca audi, któremu zaprzęg zajechał drogę, uderzył w końcową część dyszl, po czym wjechał do przydrożnego rowu. W samochodzie zniszczeniu uległa szyba czołowa, dach, drzwi i błotniki po lewej stronie. Kierujący, mimo poważnych zniszczeń pojazdu, na szczęście wyszedł z kolizji bez szwanku.

Policjanci potwierdzili, że kierujący byli trzeźwi. Zabezpieczyli też dokumentację dla sądu, który ukarze sprawcę kolizji.

KPP Lesko
foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."