Wypadek w Długiem. 57 – letni Włoch przetransportowany śmigłowcem do szpitala (ZDJĘCIA)

DŁUGIE / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w miejscowości Długie. W wyniku zderzenia skody z volkswagenem ranny został 57-letni obywatel Włoch. Mężczyzna śmigłowcem został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę, około godz. 17. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący skodą, 32-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego wyprzedzając, uderzył w osobowego volkswagena, którego kierująca w tym czasie skręcała w lewo. 27-letnia mieszkanka powiatu sanockiego jechała sama. Natomiast 32-latek przewoził dwoje pasażerów, 38-letnią mieszkankę powiatu krośnieńskiego oraz 57-letniego obywatela Włoch.

W zderzeniu ranny został 57-letni mężczyzna. Do szpitala został przetransportowany śmigłowcem. Obywatel Włoch ma złamaną nogę i rękę oraz uraz głowy. Pozostali uczestnicy wypadku po opatrzeniu medycznym zostali zwolnieni do domów.

Badanie alkomatem potwierdziło, że kierujący byli trzeźwi.

źródło: KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."