Zaginął 79-letni mężczyzna

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci poszukują zaginionego 79-letniego mieszkańca Manasterca– Jana Drzyzga. Mężczyzna wyszedł z domu wczoraj  około godz. 14  i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o informacje na temat zaginionego.

O zaginięciu mężczyzny zawiadomił Policję jego syn. Jak wynika z przekazanych informacji starszy mężczyzna wyszedł do pobliskiego lasu i nie powrócił. W chwili obecnej trwają jego poszukiwania.

Rysopis zaginionego:
Wiek 79 lat, wzrost około 170 cm, waga około 70 kg, włosy siwe, twarz okrągła. Ubrany był w szarą bluzkę z długimi rękawami, materiałowe spodnie koloru czarnego, na nogach miał gumofilce a na głowie ciemnopopielata czapkę z daszkiem.

Wszelkie informacje pozwalające na ustalenie miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Lesku , tel. 46-87-310 lub 997.

KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."