Zaginął mieszkaniec Komańczy Jarosław Płatosz

KOMAŃCZA. Policja prowadzi działania poszukiwawcze za mieszkańcem Komańczy. Mężczyzna wyszedł z domu 12 stycznia br. i do chwili obecnej nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają istotne informacje proszone są o kontakt z Policją.

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionego Jarosława Płatosza 36-letniego mieszkańca Komańczy. Mężczyzna 12. stycznia 2012 r. wyszedł z domu. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał również żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis:
Wzrost – około 176-180 cm, waga – 70-89 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, proste, twarz chuda, uszy średnie normalne, nos prosty, znaki szczególne:blizna pooperacyjna na czole z prawej strony nad okiem dł.około 2 cm.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną puchową kurtkę, spodnie typu Jeans koloru ciemno niebieskego, półbuty skórzane wiązane brązowym sznurówkami, czapka zimowa w kolorze czarnym.

Informacje:
Osoby posiadające informacje na temat zaginionego, mogące pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku. Wszelkie informacje należy kierować pod nr tel. (13) 46 57 326 lub tel. alarmowy Policji – 997.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."