Zakochaj się w Polsce nocą w sanockim BWA (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. W Polsce nocą mogli zakochać się sanoczanie, którzy czwartkowy wieczór spędzili w sanockim BWA, gdzie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Krzysztofa Masiuka. Relacja z wystawy w materiale filmowym.

 

Krzysztof Masiuk

Góral z urodzenia i pochodzenia. Podróżnik, żeglarz i fotograf. Miłośnik polskich gór. Zakochany w Beskidach i Bieszczadach, które wielokrotnie przemierzył z plecakiem. Autor licznych fotoreportaży m.in. z Karaibów, Seszeli, Cyklad, Wysp Liparyjskich, czy Spitsbergenu. Laureat krajowych i zagranicznych nagród w dziedzinie fotografii. Jego ostatnim projektem, nad który pracuje jest „Zakochaj się w Polsce nocą”, który prezentuje piękno polskich miast i miejscowości nocną porą.

Inspiracją unikalnego projektu Krzysztofa T. Masiuka są podróże po kraju.

Choć ulubionym tematem zdjęć pochodzącego z Suchej Beskidzkiej fotografika był do niedawna pejzaż, to za sprawą fascynacji dziełami XIX-wiecznego francuskiego fotografa Gustave Le Graya, rozpoczął on realizację swoich młodzieńczych marzeń o przedstawieniu Polski światłami nocy.

 

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."