Zamknięte ulice w centrum Sanoka. Tędy nie przejedziesz! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak informuje Starostwo Powiatowe w Sanoku, dzisiaj (12.11) nastąpiło całkowite zamknięcie ruchu pojazdów na odcinku od skrzyżowania ulicy Kościuszki i Grzegorza do końca ulicy Jagiellońskiej. Jutro, wyłączenie dotyczyć będzie jezdni od skrzyżowania ulic Rymanowskiej i Słowackiego do połączenia ulic Kościuszki i Grzegorza. Wyznaczono objazdy.

Starosta Sanocki informuje o całkowitym zamknięciu dla ruchu pojazdów ciągu przebudowywanych ulic: Rymanowska, Kościuszki, Jagiellońska, ze względu na planowane wykonanie warstwy ścieralnej jednocześnie na całej szerokości jezdni – do odwołania. Zakaz ruchu dotyczy również autobusów komunikacji miejskiej.

Kierowcy proszeni są o nie pozostawianie samochodów w obrębie jezdni oraz chodników.
Wykonanie nawierzchni planowane jest dwuetapowo:

Etap I: odcinek od skrzyżowania ulicy Kościuszki i Grzegorza do końca ulicy Jagiellońskiej w dniach 12.11.2013 r.
Etap II: odcinek od skrzyżowania ulic Rymanowskiej i Słowackiego do skrzyżowania ulicy Kościuszki i Grzegorza w dniach 13.11.2013 r.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zakładane terminy mogą ulec zmianie, o czym na bieżąco będziemy informować.

Dla Etapu I wyznacza się objazd drogami powiatowymi – ulica: Mickiewicza, Kościuszki, Rymanowska oraz Sienkiewicza, Słowackiego, 800-lecia oraz Konarskiego w kierunku drogi gminnej ul. Jasińskiego.
Dla etapu II wyznacza się objazd drogami powiatowymi – ulica: Konarskiego – 800-lecia – Słowackiego oraz Podgórze.

Uczestnicy ruchu proszeni są o przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z realizowaną inwestycją.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

foto: Red.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."