Zatrzymali poszukiwanego mężczyznę z Łodzi

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci z ustrzyckiej drogówki zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez policjantów w Łodzi. Mężczyzna przyjechał w Bieszczady w odwiedziny do rodziny.

Wczoraj w Brzegach Dolnych policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego ustrzyckiej komendy Policji w zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem nie posiada wymaganych dokumentów pojazdu tj. dowodu rejestracyjnego, a tym samym pojazd nie może być dopuszczony do ruchu.

Podczas sprawdzania w policyjnych bazach danych funkcjonariusze ustalili, że 22 latek jest poszukiwany przez policjantów z Łodzi. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany do sprawy prowadzonej przez łódzkich policjantów, przedstawiono mu zarzut o groźby kierowane wobec mieszkanki Łodzi i naruszenie jej nietykalności cielesnej. Po wykonaniu czynności mężczyzna został zwolniony.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."