Żona pchnęła męża nożem, mężczyzna zmarł na miejscu

TOKARNIA / PODKARPACIE. Zarzut zabójstwa zostanie przedstawiony kobiecie, mieszkańce Tokarni w gminie Bukowsko, która z soboty na niedzielę prawdopodobnie jeden raz pchnęła męża nożem. Cios okazał się śmiertelny. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Sanoku.

Kobieta zanim doszło do tragedii, piła alkohol. W libacji uczestniczył również jej mąż oraz ich wspólni znajomi. Po wyjściu gości z domu między małżonkami doszło do kłótni. W jej trakcie kobieta chwyciła kuchenny nóż i zadała cios mężowi. Pchnięcie w klatkę piersiową okazało się śmiertelne. Nie było świadków tego zdarzenia.

Mieszkanka Tokarni sama wezwała policję. Narzędzie zbrodni zostało zabezpieczone. Dzisiaj będzie przeprowadzona sekcja zwłok denata. Podejrzewanej zostanie też dzisiaj przedstawiony zarzut zabójstwa. Kobieta jest zatrzymana i przebywa w areszcie.

foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."