Brązowi medaliści olimpijscy z wizytą u burmistrza Sanoka. „Ten medal jest dużym sukcesem” (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK. Juniorzy młodsi Ciarko PBS Bank, którzy zdobyli brązowe medal podczas XX OOM – Śląsk 2014 gościli w Sali Herbowej. Młodzi sportowcy przyjmowali gratulacje za osiągnięty sukces od burmistrza, jego zastępcy oraz radnych. Hokeiści otrzymali od włodarza miasta pamiątkowe zdjęcie. W rewanżu przekazali olimpijski medal.

Zmagania hokeistów podczas XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Śląsk 2014 wygrali zawodnicy z Bytomia, pokonując w finale Nowy Targ. 3. miejsce zajęli reprezentanci Sanoka, a 4. Jastrzębie.

Pomimo że nie udało się powtórzyć zeszłorocznego sukcesu, kiedy to sanoczanie zdobyli złoto, podczas turnieju rozgrywanego w Arenie Sanok, brązowy medal należy uznać za duży sukces.

Podczas spotkania w urzędzie młodzi sportowcy, a także trener oraz prezesi klubu przyjęli gratulacje od burmistrza Sanoka dr Wojciecha Blecharczyka, jego zastępcy Mariana Kurasza oraz radnych: Piotra Lewandowskiego i Marii Oberc.

foto: Urząd Miasta w Sanoku

źródło: Red., Agnieszka Frączek – Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."