Danton pomoże w obronie tytułu

SANOK / PODKARPACIE. Mike Danton zostaje w Ciarko PBS Bank KH Sanok. Kanadyjczyk podpisał nową umowę, która obowiązuje do końca sezonu 2014/2015.

33-letni skrzydłowy dotychczasowy pobyt w Sanoku może zaliczyć do udanych. Razem z ekipą z Grodu Grzegorza sięgnął po tytuł mistrzowski. Świetnie wywiązywał się ze swoich zadań, zarówno w ofensywie, jak i w destrukcji.
- Ponownie chciałem by częścią drużyny mistrzowskiej. Straciliśmy kilku bardzo dobrych graczy, ale również pozyskaliśmy świetnych zawodników. Uważam, że mamy to czego potrzeba, aby wygrać ponownie - podkreśla Danton.

Kanadyjczyk Wystąpił w 25 meczach. Strzelił w nich 5 goli i zanotował 18 asyst. Na ławce kar spędził 36 minut, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na +17.
- Spędziłem w Sanoku świetne chwile. Zarząd klubu traktuje mnie i moją rodzinę bardzo dobrze, a zawodnicy są w drużynie świetną grupą kolegów. Miasto jest fantastycznie a wsparcie ze strony kibiców było znakomite. Nie mogę się już doczekać nowego sezonu w Sanoku - dodaje.

oficjalna strona internetowa klubu Ciarko PBS Bank KH Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."