„Dorwać komandosa” w Bieszczadach. Dzisiaj emisja (FILM)

BIESZCZADY. Już dzisiaj o godzinie 22:00 w Discovery Channel zostanie wyemitowany odcinek popularnego programu „Dorwać komandosa”, zrealizowany w Bieszczadach. Główny bohater, Joel Lambert będzie miał 48 godzin, aby przechytrzyć ścigających go strażników granicznych i dotrzeć do celu.

- „Dorwać komadosa” to osadzone w rzeczywistości polowanie na ludzkie życie. A dokładniej na życie człowieka, którego prawdziwą pasją jest adrenalina i sprawdzanie granic własnych możliwości - czytamy w zapowiedzi programu emitowanego w Discovery Channel.

Joel Lambert, były komandos i dowódca specjalnej amerykańskiej jednostki Navy SEAL – najbardziej elitarnej wojskowej formacji na świecie, znajdując się w różnych miejscach na  świecie, ma 48 godzin na zrealizowanie założonego celu. Jego wyposażenie stanowią jedynie manierka wody i podstawowy ekwipunek survivalowca. Były żołnierz znajduje się na celowniku ścigających go służb. Jego celem jest dotarcie do wyznaczonego punktu.

Odcinek, który zostanie wyemitowany dzisiaj, został zrealizowany w Bieszczadach. Joel Lambert będzie „rywalizował” z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Tytułowy komandos będzie miał dwie godziny przewagi nad polskimi służbami.

Początek dzisiaj, o godzinie 22:00 w Discovery Channel.

źródło: Red., strona internetowa Discovery Channel

 

 

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."