Dwa razy Grand Prix. Sanoczanki najlepsze podczas Międzynarodowego Festiwalu Gitarowego

SANOK / PODKARPACIE. Wielkim sukcesem zakończył się udział sanockich gitarzystek w Międzynarodowym Festiwalu Gitarowym w Giraltovcach na Słowacji.

Marysia Kozimor oraz Marysia Korzeniowska, uczennice w klasie gitary Iwony Bodziak okazały się bezkonkurencyjne w swoich kategoriach wiekowych do lat 13 i 17.

Marysia Korzeniowska

Marysia Kozimor

Jurorzy wyrazili swoje uznanie i podziw dla umiejętności i artystycznych walorów prezentacji obu laureatek, przyznając sanoczankom najwyższe nagrody. Iwona Bodziak otrzymała dyplom dla najlepszego pedagoga Gitarowego Festivalu Giraltovce 2014. Ponadto Marysia Kozimor przywiozła do Sanoka pierwszą nagrodę z XI Regionalnych Przesłuchań Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia, które odbyły się w Strzyżowie.  Osiągnięcia uczennic Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia świadczą o tym, że gitara w Sanoku ciągle ma się bardzo dobrze.

materiał nadesłany

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."