Dziura w moście na Białej Górze. Pieszy w szpitalu z urazem nogi? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzynkę redakcyjną Esanok.pl wpłynął kolejny sygnał od naszego czytelnika. Chodzi o most na Sanie przy ul. Biała Góra w Sanoku. – Wpadłem nogą w dziurę w przejściu pieszym […] jestem na SOR w szpitalu – pisał w ubiegły piątek internauta.

Zgodnie z relacją czytelnika Esanok.pl, w piątek 21 listopada prawidłowe i bezpieczne przejście przez most w kierunku Białej Góry uniemożliwiała dziura powstała w ścieżce dla pieszych po prawej stronie od wejścia z ul. Białogórskiej – Wpadłem nogą w dziurę w przejściu pieszym […] jestem na SOR w szpitalu – opisuje zdarzenie autor przesłanej wiadomości.

Awarię mostu potwierdza dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku.

- Informację o usterce otrzymaliśmy w poniedziałek (24 listopada – przyp. red.) od Straży Miejskiej. Natychmiast na miejsce udali się nasi pracownicy i wymienili załamaną płytę na nową. Jest to pierwszy tego typu przypadek. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy na zaistniałą sytuację wpłynęło czyjeś celowe działanie, czy też doszło do zbutwienia lub skorodowania elementów ze względu na żywotność mostu – mówi Kazimierz Dwornik, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku.

- W ostatnich dniach, sanoccy policjanci nie interweniowali w sprawie mostu przy ul. Biała Góra w Sanoku - mówi Monika Hędrzak z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

20141121_192730

Picture 1 of 3

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: materiały nadesłane

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."