HOKEJ SANOK: Bilety rozdane

SANOK / PODKARPACIE. Już jutro hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok mogą świętować zdobycie drugiego w historii klubu, Mistrzostwa Polski! Warunek jest jeden. Trzeba po raz czwarty pokonać GKS Tychy.

Spotkanie finałowe nr 6 w Polskiej Hokej Lidze, podobnie jak poprzednie mecze cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Dla kibiców Ciarko PBS Bank KH Sanok mamy dwa bilety normalne na to spotkanie.Początek czwartkowego meczu o godz. 18.30.


Bilety otrzymują:
Pani Anna Jurczak
Pan Bartłomiej Kowalczyk


Jak zdobyć bilet?
Wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „Mistrz, mistrz STS” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.

20. oraz 40. osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA jeden bilet normalny na spotkanie finałowe nr 6 w Polskiej Hokej Lidze!

Na e-maile czekamy do czwartku (03.04.br) do godziny 09.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 09.00 – 10.00

Nie odebranie telefonu powoduje, że wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

ZOBACZ TAKŻE:
Sprzedaż biletów na spotkanie finałowe nr 6

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."