INTERWENCJA: Niebezpieczne przejście dla pieszych? „Krzaki” zasłaniają pasy i znak drogowy (ZDJĘCIA)

Gęsty krzew zasłania wejście na pasy oraz znak drogowy przy skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Armii Krajowej. – Pieszego widać już w trakcie przechodzenia przez jezdnię – alarmuje nasz czytelnik i dodaje: – Widać nikogo to nie obchodzi, chyba aż do momentu ewentualnego potrącenia.

Tomasz Sokołowski

Omawiane przejście dla pieszych i sąsiadujący z nim znak drogowy znajdują się w dzielnicy Wójtostwo, przy skrzyżowaniu ul. Traugutta z ul. Armii Krajowej.

- Wyjeżdżając z ul. Armii Krajowej, przejście przysłania od prawej strony dość pokaźna ilość krzaków. Pieszego widać już w trakcie przechodzenia przez jezdnię […] Te krzaki stwarzają dla nich zagrożenie - zwraca uwagę internauta, autor wiadomości przesłanej na skrzynkę redakcyjną Esanok.pl.

Tuż obok pasów, zainstalowany jest znak B-36, który informuje o zakazie zatrzymywania się. Dostrzeżenie znaku wjeżdżając od strony ogródka jordanowskiego jest prawie niemożliwe.

- Znaku zakazu nie widać, bo „wrósł” on w owe krzaczki – zaznacza autor zgłoszenia.

- Zakaz postoju zakazem, ale bezpieczeństwo pieszego jest chyba ważniejsze. Widać nikogo to nie obchodzi, chyba aż do momentu ewentualnego potrącenia pieszego – kończy internauta.

Do sprawy wrócimy.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."