Jakub Ząbkiewicz przechodzi do Resovii

SANOK / PODKARPACIE. Jakub Ząbkiewicz, wychowanek Stali Sanok, w przyszłym sezonie będzie bronił barw III-ligowej Resovii. W sobotę (12 bm.) 23-latek złożył podpis na kontrakcie, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2015.

Jakub Ząbkiewicz w zakończonym sezonie wystąpił w 31 meczach Stali Sanok, notując dwa trafienia. CWKS Resovia jest pierwszym nowym klubem młodego pomocnika.
- O wyborze Resovii zadecydowały względy sportowe ale i prywatne. Resovia to klub z perspektywami gry w II lidze. Jeżeli chodzi o organizację, nie ma co ukrywać, ale jest lepiej niż w Stali. Poza tym studiuję w Rzeszowie, dlatego też mój wybór padł właśnie na Resovię – wyjaśnia nowy nabytek Resovii.

Przechodzi do Resovii, ale o Stali nie zapomni.
- Zawsze będę kibicował Stali Sanok. To klub w którym stawiałem pierwsze piłkarskie kroki. Na pewno stać klub na to żeby wystartować w tym sezonie w IV lidze, a następnie myśleć o powrocie na III-ligowe boiska. Tego na pewno życzę sanockiej drużynie – podkreśla były już zawodnik Stali Sanok, Jakub Ząbkiewicz.

red.
foto: cwks-resovia.pl

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."