SANOK: Jechał 140k/h, miał 2 promile alkoholu (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali kierującego, który jechał ulicą Krakowską w Sanoku bez włączonych świateł mijania z prędkością niemal 140 km/h. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu.

Policjanci z sanockiej komendy pełniąc służbę na terenie miasta zauważyli samochód marki Toyota, który z bardzo dużą prędkością jechał ulicą  Krakowską. Pojazd nie miał włączonych świateł mijania i był słabo widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego. Policjanci udali się w pościg za  piratem drogowym nagrywając go wideorejestratorem, który był zamontowany w nieoznakowanym radiowozie.

Urządzenie zarejestrowało prędkość 138 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę. Podczas kontroli okazało się, że 34-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Na dodatek nie posiadał przy sobie prawa jazdy.

źródło: KPP Sanok,
foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."