Kiedy najszybciej przejedziesz przez granicę? Udogodnienia na przejściach z Ukrainą

Podróżni, którzy chcą jak najszybciej przekroczyć granicę polsko – ukraińską mogą wybrać dla siebie nie tylko przejście graniczne ale także najlepszy dzień tygodnia a nawet godzinę.

Funkcjonariusze Wydziału Granicznego Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej przygotowali dla podróżnych nowe udogodnienia w postaci kolorowych graficznych statystyk obrazujących jaki jest czas oczekiwania na odprawę, w czterech drogowych przejściach granicznych Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej – Medyce, Korczowej, Krościenku i Budomierzu.

Na podstawie obliczeń statycznych podróżni mogą zobaczyć jakie jest natężenie ruchu na granicy w kolejnych dniach tygodnia i w poszczególne godzinach. Czasy oczekiwań przygotowywane są na podstawie miesięcznych statystyk i co miesiąc są aktualizowane.

Kolor zielony oznacza ruch na bieżąco, kolor żółty to czas oczekiwania od 1 godziny do 2 godzin a kolor czerwony sygnalizuje, że w tym przejściu w tym dniu tygodnia i o tej konkretnej godzinie na odprawę trzeba poczekać nawet powyżej 2 godzin.

Informacje dotyczące czasów oczekiwań – aktualizowane raz na miesiąc,  znajdują się na stronie internetowej Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w zakładce „Kiedy przekraczać granicę z Ukrainą”.

BOSG

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."