Kierująca peugotem wjechała w słup (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Wczoraj przez około 2,5 godziny ruch na ul. Kolejowej w Ustrzykach Dolnych odbywał się wahadłowo. Przyczyną była kolizja drogowa, gdzie kierująca peugeotem z nieustalonych przyczyn wjechała w słup. Kobieta została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Sanoku.

Wczoraj przed południem w Ustrzykach Dolnych na ul. Kolejowej doszło do kolizji drogowej, w której kierująca peugotem 46-letnia mieszkanka gminy Ustrzyki Dolne z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi uderzając w przydrożny słup energetyczny. Policjanci ustalili, ze kobieta była trzeźwa. Decyzją lekarza Pogotowia Ratunkowego w Ustrzykach Dolnych została przetransportowana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Sanoku. Przez dłuższy czas policjanci kierowali ruchem ponieważ po usunięciu pojazdu biorącego udział w kolizji trzeba było zabezpieczyć zniszczony słup energetyczny.

Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Wydział Prewencji KPP Ustrzyki Dolne.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."