Maksymilian Gibadło Zdobywcą Złotej Rękawicy Wisły

W dniach 28-30 listopada 2014 w Krakowie odbył się XXXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ BOKSERSKI „O ZŁOTĄ RĘKAWICE WISŁY”. Turniej zgromadził 93 zawodników z 39 klubów. W turnieju wzięło udział dwóch zawodników K.S. BUDO z Krosna – junior Maksymilian Gibadło kat. 64 kg

(aktualny Mistrz Polski) oraz kadet Hubert Bukowiecki kat. 57 kg (ubiegłoroczny brązowy medalista Mistrzostw Polski).

Hubertowi niestety nie dopisało szczęście, nie zdołał się zakwalifikować do finału i ostatecznie zajął 3 miejsce.

Maksymilian Gibadło

Zdecydowanie lepiej zaprezentował się Maksymilian, wygrał on wszystkie swoje walki i zajął miejsce pierwsze. Został on wybrany najlepszym juniorem zawodów i została mu przyznana nagroda turnieju – Złota Rękawica Wisły.

Jest to wielkie osiągnięcie dla naszego zawodnika któremu serdecznie gratulujemy.

Udział zawodników odbył się przy finansowym wsparciu Gminy Krosno.