Manewry Jednostek OSP w Gminie Zarszyn (ZDJĘCIA)

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. 18 października 2014 roku w budynku cegielni w Posadzie Zarszyńskiej miały miejsce Manewry Ochotniczej Straży Pożarnej. W ćwiczeniach brały udział jednostki OSP z terenu Gminy Zarszyn wraz z Prezesem  Wojciechem Niemcem i Komendantem Gminnym –  Krzysztofem Tomków.

Na manewry przybył również Wójt Gminy Zarszyn – Andrzej Betlej z pracownikiem zarządzania kryzysowego – mjr Romanem Sokulskim.ZOBACZ TAKŻE:

Służby ratownicze postawione na nogi! Wielkie manewry w Arłamowie (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ: Groźny wypadek z udziałem dilerów narkotykowych. Przestępcy barykadują się szkole (FILM, ZDJĘCIA)Manewry rozpoczęły się odprawą podczas której Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku asp. szt. Zbigniew Gibała wraz z Komendantem Gminnym Krzysztofem Tomków, poinstruowali strażaków o przebiegu manewrów. Po czym jednostki udały się na Posadę Zarszyńską w celu wykonania ćwiczeń.

Przed wjazdem do docelowego miejsca ćwiczeń wystąpiło nieujęte w scenariuszu ćwiczeń zdarzenie w postaci wypadku samochodowego. Strażacy musieli zatem usunąć przeszkodę z drogi, udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadku. Następnie strażacy po rozłożeniu sprzętu i rozpoznaniu terenu jednostki straży pożarnej przystąpiły do akcji ratunkowo – gaśniczej. Strażacy sukcesywnie wynosili poszkodowanych, udzielali im pomocy i gasili pożar.

UG ZarszynZOBACZ TAKŻE:

Służby ratownicze postawione na nogi! Wielkie manewry w Arłamowie (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ: Groźny wypadek z udziałem dilerów narkotykowych. Przestępcy barykadują się szkole (FILM, ZDJĘCIA)

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."