Mikołajkowe spotkania policjantów z dziećmi (ZDJĘCIA)

Mikołajkowe spotkanie policjantowi z dziećmi. Organizatorami tego przedsięwzięcia był Zarząd Stowarzyszenia Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku. Na spotkanie zostali zaproszeni sanoccy policjanci.

Wczoraj w restauracji „ Bartek” w Sanoku odbyło się mikołajkowe spotkanie z dziećmi. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Zarząd Stowarzyszenia Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego. Na spotkanie zaproszeni zostali także sanoccy policjanci. Głównym celem wizyty było propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze wśród dzieci i młodzieży.

1

Picture 1 of 8

W trakcie spotkania policjanci przekazali informacje na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, na podwórku, podczas zabawy. Nie zabrakło informacji dotyczących prawidłowego zachowywania się wobec bezpańskich zwierząt. Dzieci ćwiczyły tzw. pozycję na żółwia, która jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku ataku psa.

Policjanci pamiętali również o elementach odblaskowych poprawiających bezpieczeństwo podczas poruszania się po drogach. Funkcjonariusze omówili jak należy je prawidłowo umieszczać na odzieży wierzchniej, aby spełniały swoją ważną funkcję. Każde dziecko otrzymało także opaskę odblaskową.

Na zakończenie do najmłodszych przybył Święty Mikołaj, który obdarował każde dziecko prezentem. Drobne upominki otrzymali również policjanci, którymi mogli w dalszej kolejności obdarować wybranych prze siebie najmłodszych.

Działania te sprawiły wiele radości i wywołały uśmiechy na dziecięcych twarzach, a to było dla funkcjonariuszy największym mikołajkowym prezentem.

KPP Sanok


Ze spotkania mikołajkowego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku zostanie przygotowany materiał filmowy.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."