Nadmierna prędkość przyczyną groźnego wypadku

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Poważnych obrażeń ciała wczoraj rano doznał w wypadku drogowym 57-letni mieszaniec Bystrego. Policjanci ustalili, że w opla astrę, jakim kierował,  wjechał jadący z nadmierną prędkością inny kierowca. Poszkodowany mężczyzna z urazem kręgosłupa przebywa w szpitalu.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuz przed godz. 7 w miejscowości Majdan koło Cisnej. Policjanci ustalili, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość kierującego samochodem audi. 54-letni mieszkaniec Mogilna stracił panowanie nad swoim pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego oplem astrą 57-latka. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Obydwaj mężczyźni trafili do leskiego szpitala, jednak to obrażenia kierującego oplem okazały się poważniejsze. Mężczyzna z urazem kręgosłupa nadal przebywa w leskim szpitalu.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze i dostosowanie prędkości do warunków jazdy!

KPP Lesko

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."