Najmniejsza pomoc jest najważniejsza (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Akademia Przyszłości to ogólnopolski program, który za pomocą unikalnej metody pracy przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu. W Sanoku rozpoczęła się już szósta edycja programu „Stowarzyszenie wiosna”. Inauguracja odbyła się w Szkole Podstawowej nr 3.

W tym roku do Akademii Przyszłości zgłosiło się 30 chętnych tutorów (wolontariuszy, którzy dobrowolnie zgłosili swój udział). Poświęcają jedną godzinę w tygodniu aby pracować z dziećmi, uczyć ich i pomagać.

Akademia Przyszłości obecnie poszukuje darczyńców. Osób, które sfinansują jeden rok zajęć. Dla jednego dziecka roczny koszt wynosi 700 złotych. Z tej puli uczeń otrzymuje wyprawkę, przybory szkolne, posiłki czy drobne upominki. Również za te pieniądze organizowane są spotkania ze znanymi osobami lub specjalistami w jakiejś dziedzinie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Akademii Przyszłości, gdzie można uzyskać więcej informacji (www.akademiaprzyszłości.org.pl).

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."