Narkotyki w samochodzie pijanego kierowcy (ZDJĘCIA)

Policjanci z Ustrzyk Dolnych zatrzymali 21-latka, który kierował samochodem mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Podczas przeszukania pojazdu, którym się poruszał funkcjonariusze znaleźli blisko 10 gramów suszu konopi indyjskich i około 0.5 grama amfetaminy.

Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mieszkańca Ustrzyk Dolnych doszło w niedzielę nad ranem na drodze prowadzącej do Czarnej. Policjanci zwrócili uwagę na kierującego peugeotem, który miał problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Zatrzymali go do kontroli  i poddali badaniu stanu trzeźwości, które wykazało, że 21-latek miał 2,64 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci przeszukali peugeota i znaleźli narkotyki. Wykonane badania zabezpieczonego przez policjantów suszu potwierdziły, że jest to 10 gramów marihuany i około 0,5 grama amfetaminy, znaleźli także szklaną lufkę.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i jazdy w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

643581610

Picture 1 of 3

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."