Nietrzeźwy turysta wypadł z okna

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku, w wyniku którego poważnych obrażeń kręgosłupa oraz głowy doznał mieszkaniec Wieliczki. Funkcjonariusze wykluczyli udział w zdarzeniu osób trzecich. Jak ustalili, pijany turysta wypadł przez okno wynajmowanego domku letniskowego.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc, około godz. 3. Jak ustalili funkcjonariusze, z piętra domku letniskowego wypadł 33-letni mieszkaniec Wieliczki, doznając poważnych obrażeń ciała. Turysta wcześniej spożywał alkohol podczas ogniska, które palił ze znajomymi. Chwilę po zdarzeniu w organizmie miał ponad promil alkoholu.

Policjanci wykluczyli w zdarzeniu udział osób trzecich. Nietrzeźwy mężczyzna chciał sprawdzić, czy impreza trwa nadal, wychylił się z okna i stracił równowagę. Z obrażeniami kręgosłupa i głowy trafił do szpitala.

KPP Lesko

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."