Nowy trener bramkarzy w Ciarko PBS Bank KH Sanok (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. 41-letni Martin Klempa został trenerem bramkarzy Ciarko PBS Bank KH Sanok. Słowacki szkoleniowiec będzie trenował dwa razy w tygodniu sanockie grupy szkoleniowe oraz seniorów.

- Poszukiwaliśmy w ostatnim czasie trenera do bramkarzy dla sanockiego klubu. Klempę polecił Marko Mily z którym wcześniej współpracowaliśmy a obecnie praca w Koszycach nie pozwala mu na przyjazdy do Sanoka. Potrzebowaliśmy doświadczonego trenera, który pomoże w rozwoju naszym bramkarzom – wyjawił Waldemar Bukowski, prezes Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Klempa urodził się w 20 lipca 1973 roku w Popradzie. Swoją karierę zawodniczą głównie spędził w lidze słowackiej gdzie występował w HK Poprad, MHK Keżmarok czy HC Koszyce. Za granicą występował w Rosji i Wielkiej Brytanii. Był trenerem bramkarzy w HK SKP Poprad oraz prowadzi szkółkę bramkarską na Słowacji.

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."