„Ograniczony” budżet mistrzów Polski na kolejny sezon

SANOK / PODKARPACIE. Publikujemy komunikat Ciarko PBS Bank KH Sanok Sp. z o.o., w którym włodarze mistrzów Polski informują o trwających pracach nad ustaleniem budżetu na kolejny sezon ligowy 2014/2015.

Dementujemy informacje o rzekomym wycofaniu się jednego ze sponsorów tytularnych. Prawdą jest jednak fakt, że decyzją właścicieli Klubu (Ciarko, PBSbank) budżet na nadchodzący sezon został ograniczony. Nie jest również tajemnicą, że pozostają do spłaty jeszcze zobowiązania w wyniku działalności poprzedniego Prezesa Zarządu Klubu.

Równocześnie informujemy, że Klub przeprowadził pierwsze rozmowy z wychowankami oraz innymi zawodnikami krajowymi i zagranicznymi, w kilku przypadkach doszło do porozumienia, w innych są jeszcze niewielkie rozbieżności finansowe. Oficjalne podpisanie kontraktów nastąpi końcem bieżącego miesiąca.

O wszelkich kolejnych ruchach będziemy się starać informować na bieżąco.

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."