Pijany 24-latek bez uprawnień do kierowania zatrzymany przez policjanta przebywającego na urlopie

Przebywający na urlopie funkcjonariusz zatrzymał w Sanoku nietrzeźwego kierowcę. Policjant zauważył podejrzanie zachowującego się kierowcę samochodu dostawczego, który stracił panowanie nad pojazdem, zatrzymał się, wysiadł z auta i zaczął uciekać. Zatrzymany mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W sobotę około godz. 18, w Sanoku przy ul. Słowackiego kierujący lublinem stracił panowanie nad samochodem, zatrzymał się przy jednej z posesji, po czym wysiadł z auta i zaczął uciekać. Przebywający w okolicy funkcjonariusz, będący obecnie na urlopie, widząc całe zajście podejrzewał, że kierujący może być pijany. Policjant ruszył w pościg za uciekającym pieszo mężczyzną. Zatrzymanego przekazał patrolowi Policji.

Kierowcą lublina okazał się 24-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Badanie trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiada żadnych uprawnień do kierowania pojazdami.

W sprawie prowadzone jest postępowanie, które swój finał znajdzie w sądzie.

źródło: KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."