Pijany kierowca sprawcą kolizji. 33-latek miał blisko 3,5 promila

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Blisko 3,5 promila alkoholu wykazało badanie 33-letniego kierowcy vw golfa , który w sobotę 1 marca  doprowadził do kolizji z fordem fiesta w Wojtkowej. Sprawca stracił już swoje prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

Do kolizji doszło w sobotę po południu na drodze 19647 na granicy miejscowości Ropienka i Wojtkowa. Kierujący vw golfem nie  zachował należytej ostrożności i wykonując manewr wyprzedzania najechał na tył forda fiesty kierowanego przez 43 letniego mieszkańca gm. Dubiecko. Fordem podróżowały dwie osoby, na szczęście  nie odnieśli oni obrażeń. Natomiast kierowca volkswagena został przewieziony do szpitala w Ustrzykach Dolnych, jednak po udzieleniu mu pomocy medycznej został zwolniony.

Badanie stanu trzeźwości sprawcy dało wynik blisko 3,42 promila alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."