Pijany mężczyzna napadł na kobietę w centrum Sanoka

SANOK / PODKARPACIE. Mężczyzna, który siłą chciał zabrać starszej kobiecie parasolkę, został zatrzymany przez policjantów. 29-latek w momencie zatrzymania był nietrzeźwy. Miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 16, w Sanoku przy ul. Grzegorza. Do 72-letniej mieszkanki powiatu sanockiego poszedł nieznany jej mężczyzna i zażądał, aby wydała mu wszystkie swoje pieniądze. Następnie zaczął ją szarpać i łapać za ubranie, chciał zabrać jej parasolkę. Kobieta stawiała opór i wzywała pomocy, co spowodowało, że napastnik uciekł w nieznanym kierunku.

Powiadomieni o tym fakcie policjanci ustalili rysopis sprawcy i patrolowali miasto w poszukiwaniu przestępcy. Niecałą godzinę później zatrzymali mężczyznę, który wyglądem odpowiadał opisowi sprawcy. Rozpytany potwierdził, że napadł na starszą kobietę. Po wylegitymowaniu okazało się, że zatrzymany to 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Badanie na stan trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Sprawa trafi do sądu, gdzie zapadnie decyzja, co do wymiaru kary dla 29-latka.

źródło: KPP Sanok
foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."