Pijany spowodował kolizję i uciekł do lasu ukrywać się w zaroślach

Policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca miejscowości Zawóz, który spowodował kolizję drogową w Sakowczyku. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w forda mondeo i uciekł. Niedługo później policjanci znaleźli go w lesie, nieopodal porzuconego pojazdu. W organizmie miał prawie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.30. Jak ustalili policjanci, 39-letni turysta zwiedzał Bieszczady swoim fordem mondeo. W Sakowczyku w jego samochód uderzył volkswagen passat, którego kierowca nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, a po spowodowaniu kolizji uciekł. Poszkodowany mężczyzna ruszył w pościg za piratem drogowym. Przy drodze wiodącej do miejscowości Zawóz znalazł porzuconego passata i powiadomił Policję.

Funkcjonariusze w pobliskim lesie zauważyli ukrywającego się w zaroślach 49-latka. Mężczyzna w kieszeni miał kluczyki od porzuconego samochodu. Przyznał się, że uciekł, gdyż kolizje spowodował będąc pod wpływem alkoholu. W organizmie miał 1,86 promila. Za swój czyn odpowie przed sądem.

KPP Lesko
foto: archiwum Esanok.pl

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."