Pociecha opuszcza Sanok. Mistrzowie Polski zagrają o obronę tytułu na Węgrzech

Kolejne ruchy na rynku transferowym w Polskiej Hokej Lidze. Po dwóch latach pobytu w Sanoku Bartłomiej Pociecha przenosi się do GKS Tychy. Tymczasem, wiadomo już, że drużyna Ciarko PBS Bank weźmie udział w turnieju hokejowym rozgrywanym w Miskolcu.

Wychowanek Krynicy w barwach Sanoka rozegrał 92 spotkania ligowe w których zanotował 6 goli i 17 asyst. W ostatnim sezonie zdobył Mistrzostwo Polski.

Nie do zaakceptowania była kwota odstępnego jaką zażyczył sobie klub z Krynicy za wypożyczenie swojego zawodnika. W szczególności że nasz budżet nie jest jeszcze do końca zamknięty – powiedział prezes, Waldemar Bukowski.

Sanoczanie postarają się ponownie sięgnąć po największe trofeum (1. miejsce w 2013 roku) podczas turnieju hokejowego w węgierskim Miskolcu.

Zawody odbędą się w dniach 29-31.08.2014 r. Przeciwnikami naszego zespołu będzie gospodarz turnieju Miskolci Jegesmedvék oraz Löwen Frankfurt ( DEL2 ) i SAPA Székesfehérvár AV19.

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."