AKTUALIZACJA: Pogryziony chłopiec ma liczne rany głowy, ale jego życiu nic nie zagraża

Na Oddziale Chirurgii Dziecięcej, Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie przebywa 5-letni chłopiec z Pielni , który wczoraj został pogryziony przez psa, w miejscowości Pielnia. Dziecko trafiło na oddział z licznymi ranami głowy oraz podudzia.

Na szczęście rany jakich doznał 5-latek nie zagrażają jego życiu. Stan chłopca jest stabilny. Nie mniej dziecko będzie musiało kilka dni pozostać w szpitalu.

Trzeci przypadek pogryzienia
W okresie wakacyjnym obserwuje się wzrost pogryzień dzieci przez psy. Widać to choćby na przykładzie Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie. Obecnie oprócz 5-latka z Pielni, przebywa w nim dziewczynka, z okolic Rzeszowa, która także została pogryziona przez czworonoga.

Z kolei kilka dni temu mury szpitala opuściła inna dziewczynka, której rany twarzy okazały się na tyle groźne, że musiała zostać przetransportowana do szpitala w Polanicy-Zdroju, na Oddział Chirurgii Plastycznej.

ZOBACZ TAKŻE:
Dziecko z ranami głowy i podudzia. 5-latek pogryziony przez psa

red.
foto: sxc.hu

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."