REGION: Wypadek ciągnika siodłowego i osobówki (ZDJĘCIA)

Policjanci wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego w Krościenku Wyżnym. W zdarzeniu uczestniczyła osobówka i ciągnik siodłowy. Dwie osoby zostały ranne. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wczoraj około godz. 16.40 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Kasztanowej w Krościenku Wyżnym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem renault megane scenic 26-latek wykonywał manewr skrętu w lewo. Jadący za nim 42-letni kierowca ciągnika siodłowego renault magnum bez naczepy, aby uniknąć najechania na tył osobówki zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Po chwili w stojący częściowo na pasie ruchu ciągnik siodłowy, uderzył jadący w przeciwną stronę samochód marki Citroen Xsara.

Kierowca citroena 61-letni mężczyzna  i pasażerka tego pojazdu z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

KMP Krosno

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."