SANOK: Tragedia na ulicy Okulickiego. 32-latek najechał na kobietę, która najprawdopodobniej leżała w poprzek jezdni

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 32-letni mieszkaniec Krzeszowic najechał na kobietę, leżącą na jezdni. 43-latka poniosła śmierć na miejscu. Kierujący był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 19 na ulicy Okulickiego w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Fiat Ducato, 32-letni mieszkaniec Krzeszowic na nieoświetlonym odcinku drogi najechał na 43-letnią kobietę. Piesza prawdopodobnie leżała w poprzek jezdni. W wyniku doznanych obrażeń zmarła na miejscu zdarzenia.

Kierującego przebadano na zawartość alkoholu. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia dokładnego przebiegu i przyczyn wypadku.

Ze względu na panujące warunki pogodowe policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności.

źródło: KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."