AKTUALIZACJA: Zderzenie osobówki z motocyklem na Olchowcach. Kierowca jednośladu w szpitalu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na ul. Przemyskiej w Sanoku, w okolicy skrzyżowania z ul. Chrobrego doszło do groźnego zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W wyniku stłuczki, kierowca hondy został przewieziony do szpitala. Droga jest już przejezdna.

Do zdarzenia doszło w okolicy skrzyżowania ul. Przemyskiej z ul. Chrobrego i ul. Narożną. W stłuczce uczestniczył osobowy volkswagen oraz motocykl honda.

Z ustaleń Policji wynika, że kierująca volkswagenem, 54-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo poruszającemu się motocykliście. W wyniku zdarzenia, kierowca jednośladu trafił do szpitala. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań okazało się, że na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Kobietę za spowodowanie kolizji, ukarano mandatem karnym.

foto11

Picture 1 of 18

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."