Wypadek w Humniskach. Zginął rowerzysta

PODKARPACIE. Policjanci pracowali dziś na miejscu dwóch tragicznych wypadków drogowych. W Humniskach w powiecie brzozowskim doszło do potrącenia rowerzysty, a na autostradzie A4 w Pustyni w powiecie dębickim skoda czołowo zderzyła się z samochodem ciężarowym.

Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu.

Kilka minut po godz. 14 w Humniskach kierujący renault laguna potrącił rowerzystę, który najprawdopodobniej wjechał nagle pod nadjeżdżający samochód. 65-letni rowerzysta został przewieziony do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Kierujący renaultem był trzeźwy.

Pół godziny później na autostradzie A4 w Pustyni kierujący skodą fabią wjechał na lewy pas autostrady i po przejechaniu kilkuset metrów pod prąd w stronę Rzeszowa zderzył się czołowo z ciężarowym mercedesem. Kierowca skody zginął na miejscu. 46-letni kierujący samochodem ciężarowym doznał obrażeń.

KWP

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."