Śmiertelny wypadek w miejscowości Równe (ZDJĘCIA)

25-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym Mazda 3, jadący w stronę Dukli po wyjściu z łuku odcinka drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem na mokrej nawierzchni i bokiem zjechał na przeciwległy pas, prosto pod nadjeżdżający samochód ciężarowy

na rosyjskich numerach rejestracyjnych.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Równe (11 bm.). Samochód osobowy w wyniku bocznego uderzenia został prawie całkowicie zmiażdżony, a jego kierowca, mieszkaniec pobliskiej miejscowości poniósł śmierć na miejscu.

Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego dokonali rozcięcia konstrukcji pojazdu, a następnie wydobyli ciało kierowcy. Przeszukanie pojazdu potwierdziło, że Mazdą jechał tylko kierowca.

Po wykonaniu oględzin miejsca zdarzenia przez prokuratora i czynnościach policyjnych, strażacy wydobyli pojazd osobowy spod ciężarówki, zneutralizowali rozlane płyny techniczne i usunęli z jezdni części rozbitego pojazdu.

KM PSP Krosno

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."